ÁLLÁSAJÁNLAT

Magas- és mélyépítéssel foglalkozó gazdasági társaság üzletágai keresnek

Gyakorlattal rendelkező, mély- és/vagy magas építésben,
ill. gépi földmunkavégzésben jártas

ÉPÍTÉSVEZETŐ munkatársakat.

A leendő munkatárs feladatai:

–           kivitelezés önálló, helyszíni irányítása,

–           kapcsolattartás a megrendelőkkel, alvállalkozókkal,

–           javaslattétel alvállalkozók bevonására,

–           építéshelyi adminisztráció naprakész vezetése,

–           teljesítési igazolások kiállítása, anyagrendelések,

–           szállítások ügyintézése, szervezése, kivitelezésben résztvevő saját munkagépek                és élőerő koordinálása,

  • munkahelyi mérési feladatok, felmérések elvégzése, számlázások, elszámolások előkészítése
  • együttműködés a vezetőséggel, szakterületi munkatársakkal
  • projektzáró dokumentációk elkészítése

–           minőség-ellenőrzés, munkavédelmi előírások és technológiai utasítások betartása, betartatása

Elvárásaink:

  • szakirányú felsőfokú végzettség, esetleg technikum, minimum három ill. öt év szakmai gyakorlat, referencia
  • felelős műszaki vezetői jogosultság
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

–           önálló, igényes munkavégzés, kreativitás, megbízhatóság, terhelhetőség

–           kiváló tárgyalókészség, jó probléma megoldó képesség

–           „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • alkalmazotti jogviszony
  • versenyképes jövedelem
  • szolgálati autó, laptop, telefon, szükség esetén lakhatás

Előnyt jelent:

–           Geodéziai ill. GPS gépvezérlésben szerzett jártasság

–           Tamási és környéki lakhely / Észak-Tolna Megyei lakhely

–           Nyelvismeret

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, jelentkezni fényképes önéletrajzzal a munkaugy7090@gmail.com e-mail címen lehet.

Cégünk
Építőipari kivitelezésben jártas

Építésvezetőt

keres

épvez hírdetés-1